תכנון ואפיון מערכות טכנולוגיות לאבטחה ומיגון

חלק חשוב מבניית מערך אבטחה במתחמים מאובטחים הוא שילוב מערכות טכנולוגיות המשלימות את מערך כוח האדם הפועל במשימות האבטחה השוטפות. שילוב המערכות הטכנולוגיות חשוב שיהיה חלק מובנה מתהליך התכנון הראשוני של המענה האבטחתי.

חטיבת הייעוץ הביטחוני של היחידה לביטחון לאומי מציעה ללקוחותיה ליווי מקצועי בנושא תכנון אפיון ובניית מערכת טכנולוגית לאבטחת מתחמים נתונים. תכנון המערכות הטכנולוגיות הנדרשות מתבצע לאחר לימוד תא השטח, לימוד צרכי הגוף/הלקוח וניתוח מכלול האיומים.

אנשי המקצוע בחטיבת הייעוץ הביטחוני מתמחים בתכנון אפיון והקמת מערכות אבטחה ומיגון, תוך שימוש במערכות ואמצעים מהמתקדמים ביותר בעולם הביטחון ובכלל! מניסיוננו אנו יודעים כי אין פתרונות קסם לבעיות ביטחון מהותיות וכי לא ניתן לסמוך רק על מכשור כדי לעשות את העבודה. אנו מאמינים בשילוב בין טכנולוגיות מתקדמות לבין הגורם האנושי, בכדי לממש את מטרות מערך האבטחה ביעילות מרבית. לאחר הבנת האיומים להם נתון ארגונך תתוכנן עבורך מערכת טכנולוגית התואמת את צרכיך ואת משאבי כוח האדם של הארגון.

בין האמצעים הטכנולוגיים אותם מיישמת היחידה לביטחון לאומי ניתן למצוא:

 מצלמות טלביזיה במעגל סגור – מצלמות קבועות, מצלמות מתנייעות, מצלמות לתנאי פנים וחוץ, יכולות הקלטה ושליטה מרחוק, התרעת תנועה ויכולת מעקב אינטרנטי.

 מערכות גילוי פריצה ומערכות אזעקה שקטה ורועשת.

 מערכות כניסה מבוקרת ובקרת נוכחות – למספר משתנה של דלתות כניסה, מנגנוני זיהוי מותאמים לצרכי הלקוח (ביומטרי, כרטיסים מגנטיים, צ’יפים אלקטרוניים).

 פתרונות טכנו-מבצעיים – פתרונות טכנולוגיים לצרכי אבטחה מיוחדים.