תכנון פיקוח וליווי של פרויקטים ביטחוניים

פרויקטים ביטחוניים, בגדלים שונים וברמת מורכבויות שונה, מבוצעים על ידי גופים/חברות מתוך שאיפה לשפר תהליכים, לתת מענה לצרכים משתנים ולהבטיח מענה אבטחתי איכותי לטווח רחוק. בפרויקטים אלו מושקעים, על פי רוב תקציבים ושעות של כוח אדם במטרה לממש את התוכניות. מילת המפתח לביצוע מוצלח של פרויקט ביטחוני בכל סדר גודל שהוא היא תכנון.

תכנון הפרויקט צריך להישען על ניתוח מסודר של צרכים ארגוניים, מטרותיו של הארגון והאיומים המשפיעים על יכולתו לממש את מטרותיו. השקעה בתכנון כמו גם הגדרת מטרות מסודרת על בסיס מקצועי תסייע להוביל כל פרויקט אל קו הסיום בהצלחה מירבית.    

היחידה לביטחון לאומי, באמצעות חטיבת הייעוץ הביטחוני,  מספקת מטריה מקצועית בתחום התכנון הפיקוח והליווי של ביצוע פרויקטים. צוות היועצים של היחידה לביטחון לאומי, הנשען על ניסיון רב שנים, יסייע ללקוחותיו לבנות את תוכנית הפרויקט בכפוף לדרישות הלקוח והתאמתו לצרכיו,ללוות ולסיים את הפרויקטים בהצלחה תוך כדי השגת המטרות שהוגדרו.

המטריה המקצועית כוללת חבירה לקהל היעד, על פי דרישה, לימוד נושא הפרויקט מן היסוד, הצטרפות לצוות התכנון וגיבוש הרעיון האסטרטגי, בדיקת האיומים וגיבוש הפתרון המוצע, בניית הכוח ואימונו, ביצוע ופיקוח על הפרויקט עד סיומו, הטמעה התוכנית והשינויים בקרב מערך האבטחה והעובדים.